hrhb
Milujete cosplay? Dejte to vědět!

Nový web Geek Fashion rozjíždí české zpravodajství o cosplayích a kostýmech ze všech vašich oblíbených seriálů a filmů. Pokud jste si sami nějaký slušivý cosplay spíchli, podělte se o něj s komunitou a pošlete obrázky na info@geekfashion.cz.

Nemáte-li zatím ve skříni žádný cosplay, mrkněte na trička http://www.shirtspace.cz. E-shop ShirtSpace nabízí vtipná trička, sci-fi trička, designová trička... jednoduše spoustu věcí pro každý geekovský šatník. :) Tak mrkejte.

Sherlock tričko Geek tričko

|0-15|15-25|

Spoiler 6x10 a 6x11 (překlad)

Narazil jsem na článek s popisem posledních dvou epizod, které nás v tomto roce ještě čekají 6x10 Caged Heat (3.12.) a 6x11 Appointment to Samarra(10.12). Potom nás klasicky čeká vánoční pauza, která by měla končit koncem ledna. Upozorňuji, že článek je plný spoilerů.

Celý článek  >>27. 11. 2010, Zankou
Interview s Ericem Kripkem o 6. řade (překlad)

Přeložil jsem pro Vás rozhovor s Ericem Kripkem, který prozradí něco málo o 6. řadě. Tak bacha na spoilery:).

Celý článek  >>23. 07. 2010, Zankou
Článek o konci 5. řady (překlad)

Přeložil jsem pro Vás kratší článek z časopisu o konci řady. Nic moc spoileroidního v něm nenajdete takže můžete číst:).

Celý článek  >>06. 05. 2010, Zankou
Interview s Markem Pellegrinem (překlad)

Jak jsem slíbil v shoutboardu, tady je překlad rozhovoru s Markem Pellegrinem (Luciferem). Je však nutné si uvědomit, že vyšel již před dílem 5x10:).

Celý článek  >>22. 11. 2009, Zankou
Interview s Jensenem Acklesem (překlad)

Zde máte přeložený slíbený rozvohor s Jensenem Acklesem:)

Celý článek  >>09. 09. 2009, Zankou
Interview s Ericem Kripke (překlad)

Na internetu se objevil další rozhovor ohledně 5. řady, tentokrát s Ericem Kripke, tvůrcem seriálu. Opět musím varovat, že článek obsahuje spoustu spoilerů.

Celý článek  >>24. 07. 2009, Zankou
Interview se Serou Gamble (překlad)

Našel jsem na internetu zajímavý rozhovor se Serou Gamble o 5. řadě a tak jsem nelenil a překládal:). Upozorňuji vás však, že rozhovor obsahuje spoilery, takže opatrně:).

Celý článek  >>11. 07. 2009, Zankou
Rozhovor s Jensenem Acklesem

Takže pro změnu jsem se do překladu rozhovoru pustila já :). Jedná se o velice zajímavý rozhovor s Jensenem Acklesem pro časopis Famous o seriálu (i názor na šestou sérii), jeho fanoušcích, svatebních plánech a vztahu se svým kolegou Jaredem Padaleckim.

Celý článek  >>21. 06. 2009, Streefair
Interview s Mishou Collinsem - 3. část (překlad)

Konečně jsem dodělal překlad rozhovoru s Mishou Collinsem (Castielem). Pokud byste se divili aktuálnosti některých otázek, je potřeba si uvědomit, že se nejedná o žádný čerstvý rozhovor. Řekl bych, že se uskutečnil někdy po natáčení 10. epizody:).

Celý článek  >>18. 06. 2009, Zankou
Interview s Mishou Collinsem - 2. část (překlad)

Mám pro vás překlad další části rozhovoru s Mishou Collinsem. Enjoy:)

Celý článek  >>05. 06. 2009, Zankou
Interview s Mishou Collinsem - 1. část (překlad)

Opět pro vás mám další překlad. Tím je již dřívě avizovaný rozhovor s Mishou Collinsem (Castielem) z aktuálního číslo Supernatural Magazínu. Na další části rozhovoru se můžete těšit v budoucnu.

Celý článek  >>02. 06. 2009, Zankou
Interview s Genevieve Cortese - 3. část (překlad)

Konečně jsem dopřeložil celý rozhovor s Genevieve Cortese. Sice jsem ani k jedné části neměl žádnou korekci, ale snad je to jakžtakž správně:). Pokud máte zájem (ozvěte s v shoutboardu) můžu začít od příště překládat rozhovor s Mishou Colinsem (Castielem).:)

Celý článek  >>27. 05. 2009, Zankou
Interview s Genevieve Cortese - 2. část (překlad)

Tak jsem přeložil další část rozhovoru s Genevieve Cortese z posledního čísla SN magazínu. Tady ji máte a v nejbližší době můžete očekávat ještě poslední část:) (rozhovo je opravdu dlouhý:)

Celý článek  >>25. 05. 2009, Zankou
Interview s Genevieve Cortese - 1. část (překlad)

Jelikož teď o Supernaturalu asi dlouho nic nového neuslyšíme, přeložil jsem pro vás alespoň rozhovor s Genevieve Cortese (Ruby) z aktuálního čísla SN magazínu. Rozhovor zatím nemám přeložený celý, takže tady je alespoň jeho 1 část:).

Celý článek  >>22. 05. 2009, Zankou
Spoiler ohledně finále 4. řady (překlad)

Přeložil jsem pro vás nejnovější rozhohovor s Ericem Kripkem ohledně konce 4. řady. Pokud vás tedy zajímá co se bude v budoucích dvou epizodách dít, neváhejte číst. Ostatní však musím upozornit, že se jedná o spoiler.

Celý článek  >>05. 05. 2009, Zankou

|0-15|15-25|


hrhb
© 2007-2008 Streefair & Zankou | Login